Пошук

Лічильник відвідувань

093428
сьогодні
вчора
30
17

Підключення IP камери, реєстратора

      Крок 1: Ідентифікуйте ваші потреби
Ви хочете використовувати камеру тільки в закритому приміщенні? Чи для зовнішнього використання?
Ви хочете камеру з фіксованим кутом огляду або із змінним, який дозволить Вам видалено здійснювати панорамування, нахиляти або змінювати масштаб зображення?
Вам буде потрібно додаткові опції, типу детектора руху, сигнального повідомлення, живлення камери по Ethernet, аудіо?
Ви хочете просто спостерігати або також здійснювати запис за тим, що відбувається?
Вам вимагається захист камери від зовнішньої дії?
Визначите, скільки камер вам знадобитися для ваших потреб.

Детальніше...

Типи камер

 Одним з основних елементів систем відеоспостереження є відеокамери. На сьогоднішній день існує досить велика кількість їх типів. Метою даної статті є огляд типів відеокамер, їх переваг і недоліків.  

 Отже, розберемо основні з них:

 Камери бувають кольорові і чорно-білі. Також останнім часом все частіше стали застосовувати комбінований варіант, це відеокамери з функцією день / ніч. Чорно-білі камери застосовуються на об'єктах, де необхідний високий дозвіл зображення. Для спостереження за об'єктами в нічний час доби або при поганій освітленості застосовуються камери день / ніч. Ціни на відеокамери кольорового зображення вища ніж на чорно-білі, це необхідно враховувати при проектуванні системи безпеки.

Детальніше...

Відеореєстратор чи ПК ?

Що краще вибрати: апаратний відеореєстратор чи відеореєстратор на базі ПК? Серед інсталяторів систем відеоспостереження існує думка про те, що цифрові системи відеоспостереження на базі комп’ютерів не зовсім надійні порівняно з рішеннями на базі апаратних відеореєстраторах. Розглянемо цю проблему і спробуємо порівняти обидва класи цих пристроїв і виділити основні фактори, що впливають на їх надійність.

Детальніше...

Проектування систем відеоспостереження

 Одна з відмінностей систем відеоспостереження від інших систем безпеки полягає в унікальності побудови практично кожної відеосистеми (порівняно, наприклад, з системами охоронної, пожежної чи автомобільної сигналізації, що складаються з програмованого контролера і набору стандартним чином датчиків, що виробляють дворівневі цифрові сигнали).

Проектування відеоспостереження включає в себе початковий вибір її конфігурації відповідно до вимог ТЗ, підбір необхідних приладів та аксесуарів, вибір варіанту їх підключення і коригування конфігурації відеосистеми відповідно до параметрів реально існуючого на ринку систем безпеки обладнання.Поза сумнівом, є багато подібного (і навіть повторюваного) в різних системах охоронного телебачення, і все ж кожен раз: нове технічне завдання – це інша конфігурація, це інші рівні сигналів і перешкод, інакше кажучи, це нова відеосистема.

детальніше...